TDG50IMP hordozható vonal fúrógép
Hordozható soros fúrószerszámok Fúróátmérő: 1.377 "-15.74" (35-400mm), fúrószár: Φ50x1828 + 35 * 1200mm, tengelyirányú betáplálás: 280 mm További információkért kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot e-mailben: sales @ dthmachines.com, weboldal: joysungportable.com:Tel:+86 13823685815
TDG50IMP hordozható fúrószerszámgép helyszíni videofeldolgozás
Joysung márkanév TDG50IMP hordozható soros fúrógép Termékleírás
Komponensek részlete
Forgóhajtómotor: Forgó meghajtó doboz:
Az Eibenstock márkájú 220V / 50Hz / 1800W villamos motor 5: 1 féreghajtómű
Nehéz építés - Az új motorok táplálják a CLIMAX sorozatú fúrót (2)
fúrószerszámok
Funkció leírása:
Az egész gépalkatrész moduláris felépítésű, gyorsan telepíthető és szétszerelhető a helyszínen.
Különféle beszerelési módok, vízszintes fúrás, függőleges fúrás, dönthető fúrás.
Állandó nyomatékteljesítmény, nagy vágási kapacitás, egyszélű vágási teljesítmény 3mm-ig, szervómotorral ellátott elektromos rendszer, hidraulikus motor, Németország EE motor kapható.